Poraj Kancelaria Prawno-Patentowa - Eksperci od Własności Intelektualnej

Szkolenia i warsztaty

Home | Usługi | Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty

Home | Usługi | Szkolenia i warsztaty

Naszą misją jest wspieranie świadomych decyzji dotyczących praw IP /intellectual property/ do budowania przewagi konkurencyjnej, tworzenia nowych projektów, zdobywania wiedzy i korzystania z informacji.

Z tego względu prowadzimy dedykowane jak i otwarte szkolenia z zakresu ochrony własności intelektualnej zarówno dla zarządów firm, dyrektorów marketingu
i strategii rozwoju, działów prawnych, inżynierów oraz pracowników naukowych, studentów czy beneficjentów projektów europejskich.

Szkolenia prowadzone są w różnych formach, od wykładów poprzez interaktywne warsztaty oparte na materiałach i przykładach danej firmy.

Szkolenia prowadzimy zarówno u klientów, w naszej kancelarii, jak również dla większych grup w przygotowanych salach.

Szkolenie IP Shot

To specjalnie szkolenie, dla właścicieli i menadżerów zarządzających, pokazujące świat własności intelektualnej, z perspektywy praktycznych możliwości, ogromnego potencjału informacyjnego, szukania inspiracji czy wręcz gotowych, bezpłatnych i legalnie dostępnych rozwiązań.

Co wyróżnia szkolenie IP Shot

Nie jest to kolejne szkolenie cytujące przepisy prawa. To ogromna dawka inspirujących przykładów, jak można skutecznie wykorzystywać prawa własności intelektualnej i – co najważniejsze – jak je monetyzować. To konkretne propozycje na zastosowanie sprawdzonych rynkowo działań, poparte przykładami – prosto, dynamicznie i bardzo konkretnie. To pigułka praktycznej wiedzy oraz doświadczeń, zbieranych przez ponad 30 lat. Stąd nazwa „shot” – strzał informacji, którego nie da się zapomnieć.

Szkolenie pomaga przede wszystkim dostrzec prawa IP w firmie, podpowiada jak na nich zarabiać, jak nie dać się okraść, jakie są sposoby monetyzowania praw IP, jakie są instrumenty ochrony i gdzie szukać informacji, wsparcia oraz jak robią to inni.

Szkolenie IP Shot to wulkan praktycznych i możliwych do wdrożenia bezzwłocznie sposobów na wykorzystanie potencjału własności intelektualnej w praktyce. Taka wiedza zmienia raz na zawsze życie właścicieli firm i menadżerów.