Referencje - Poraj Kancelaria Prawno-Patentowa

Referencje

Home | Kancelaria | Referencje

Referencje

Home | Kancelaria | Referencje
stary browar logo symbol podstawowe

Zespół ekspertów Kancelarii Poraj rzetelnie i z należytą starannością realizował zlecenie z zakresu wyceny grupy znaków towarowych Stary Browar.

Magdalena Kowalak
Prezes Zarządu Stary Browar

Zespół ekspertów Kancelarii Poraj rzetelnie i z należytą starannością realizował nasze zlecenia uzyskania praw ochronnych z zakresu własności intelektualnej. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz indywidualna analiza sytuacji prawnej i rynkowej.

Prezes Zarządu Apart

Nasza współpraca z kancelarią Poraj sięga 1995 roku.
Wspólnie zastrzegliśmy 32 znaki towarowe, 35 projektów mebli jako wzory użytkowe i przemysłowe oraz 3 wynalazki. Kancelaria reprezentowała nas również w kilku sprawach spornych.
Jako Grupa Kapitałowa Vox cenimy kompetencje i wszechstronność oraz sprawność działania zespołu Poraj w zakresie ochrony praw własności intelektualnej.
Wysoko oceniamy także skuteczność zespołu Kancelarii Poraj w poszukiwaniu rozwiązań prawno-patentowych odpowiadających naszym oczekiwaniom, jak i bezpieczeństwu produktów Vox na rynkach w Polsce i na świecie.
Z przyjemnością rekomendujemy Kancelarię Prawno-Patentową Poraj, jako eksperta w dziedzinie praw własności intelektualnej.

Marcin Olszewski
Dyrektor Wykonawczy | Członek Zarządu Grupy Kapitałowej VOX

Współpracę z kancelarią Poraj rozpocząłem w 2019 roku. Poprosiłem o pomoc w dość skomplikowanej sprawie, która dotyczyła sporu o naruszenie moich praw własności intelektualnej przez bardzo duży podmiot z branży dziecięcej. Pani Mecenas Anna Cybulka i Pani Mecenas Joanna Gwiazdowska od początku tego konfliktu niezwykle drobiazgowo i profesjonalnie gromadziły fakty i dokumenty, wszystkie które mogły mieć choćby minimalne znaczenie w tej sprawie. Doświadczenie i niezwykła skrupulatność obu Pań, ale i intuicja prawnicza, doprowadziły do stuprocentowego sukcesu w tym sporze. Mimo, że „przeciwnik” był trudny i dysponował nielimitowanymi środkami, aby maksymalnie zaciemniać rzeczywistość i przedłużać proces. Paniom Annie i Joannie udało się zapędzić go do narożnika i osiągnąć wszystkie zakładane cele.

Ze szczerym przekonaniem polecam Kancelarię Poraj jako partnera wyróżniającego się profesjonalizmem, elastycznością i terminowością. Naturalny urok obu Pań i wysoka kultura osobista zdecydowanie ułatwiają przechodzenie przez te czasem bardzo stresujące chwile.

Piotr Machura
Prezes Zarządu Deltim Sp. z o.o. S.K.

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S. A. współpracują z kancelarią Poraj od początku jej istnienia, czyli od 1991 roku. Lata te zaowocowały rejestracją blisko stu znaków towarowych.

Wieloletnia współpraca daje naszej firmie gwarancję pomocy w sytuacji:

  • sporu – gdy pojawi się naruszające prawa ochronne Herbapolu oznaczenie na rynku (konieczność unieważnienia znaków kolizyjnych przez UPRP, EUIPO);
  • sporu sądowego dotyczącego naruszeń praw ochronnych znaków towarowych Herbapol;
  • doradztwa w zakresie umów, w tym licencji;
  • doradztwa strategicznego z zakresu praw własności intelektualnej.

Wysoko cenimy wszechstronne wsparcie i profesjonalną pomoc Zespołu Poraj.
Co więcej, za każdym razem, powierzając Kancelarii w opiekę nowy znak towarowy, mamy pewność, nie tylko kompetentnego, ale również twórczego podejścia do zadania.

Ewa Stolecka
PZZ Herbapol S.A.

Kancelaria Poraj, z którą współpracujemy od 2006 roku, zapewnia bezpieczeństwo prawno-patentowe licznym znakom słownym oraz słowno-graficznym Grecos Holiday.
Wysoko cenimy specjalistyczną wiedzę rzeczników patentowych, profesjonalizm i staranność świadczonych usług oraz ich terminowość. Zaangażowanie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, świetna, bieżąca komunikacja to cechy Zespołu Poraj.
Możemy rekomendować Kancelarię jako godnego i rzetelnego partnera biznesowego, dziękując jednocześnie za owocny przebieg dotychczasowej współpracy.

Joanna Ciemny
Content Manager

Zespół ekspertów Kancelarii Poraj rzetelnie i z należytą starannością realizował zlecenie z zakresu wyceny grupy znaków towarowych Stary Browar.

Magdalena Kowalak
Prezes Zarządu Stary

Zespół ekspertów Poraj wykonywał zlecenie z zakresu wyceny znaków towarowych Jaxon posiadanych i wykorzystywanych przez nasze przedsiębiorstwo. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz dogłębna analiza sytuacji prawnej i rynkowej.

Andrzej Podeszwa
właściciel Jaxon

Zespół ekspertów Kancelarii Poraj rzetelnie i z należytą starannością realizował nasze zlecenia uzyskania praw ochronnych z zakresu własności intelektualnej. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz indywidualna analiza sytuacji prawnej i rynkowej.

Prezes Zarządu Apart

Współpraca naszej firmy z Kancelarią Prawno-Patentową Poraj trwa nieprzerwanie od 2014 roku. Specjaliści z Kancelarii dokonali wielu zgłoszeń patentowych, a także przeprowadzili szereg badań zdolności patentowej. Kancelaria sprawuje bieżącą ochronę nad wszystkimi naszymi zgłoszeniami, które uzyskały prawo ochronne. Współpraca z Kancelarią jest dla nas w pełni satysfakcjonująca i wysoce profesjonalna, co podkreśla tym samym fakt, że potrafi sprostać naszym wymaganiom, uwzględniającym wszystkie nasze potrzeby.

Mając na uwadze powyższe, z pełnym przekonaniem, rekomendujemy Kancelarię Poraj jako firmę rzetelną, profesjonalną i biegłą w zakresie prowadzonej działalności oraz godnego zaufania Partnera biznesowego.

Filip Rogiewicz
Członek Zarządu Protim Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
chyba największą rekomendacją i dowodem na to, że praca z Państwem jest na najwyższym poziomie, jest właśnie to, że pracujemy ze sobą od prawie 30 lat?

Paweł Gaj
Trade Marketing, VOX

Od 10 lat Kancelaria Poraj w profesjonalny i skuteczny sposób prowadzi sprawy własności intelektualnej naszej firmy w Polsce oraz poza granicami. Do sukcesów można zaliczyć m.in. skuteczne przeprowadzenie skomplikowanej procedury przed EUIPO. Z pełnym przekonaniem polecam zespół Kancelarii Poraj.

Łukasz Rychlicki
CEO Alba Thyment

Początek naszej współpracy z kancelarią Poraj sięga 2003 roku. Wspólnie zgłosiliśmy blisko sto znaków: słownych, słowno-graficznych oraz przestrzennych. Od zawsze możemy polegać na sprawnym i terminowym działaniu zespołu, który swoim działaniem potwierdza doskonałą znajomość tematyki i niuansów prawa własności intelektualnej oraz procedur związanych z rejestracją.
Minione lata były więc czasem wzajemnego zrozumienia i owocnej współpracy, dlatego polecamy Państwu kancelarię jako partnera w dziedzinie prawno-patentowej.
Liczymy, że przed nami jeszcze wiele nowych wyzwań i wspólnych działań.

Justyna Juszczak
Specjalista ds. Marketingu

Współpraca z Kancelarią PORAJ była bardzo dobrym doświadczeniem dla Centrum. Zespół ekspertów szybko, merytorycznie i profesjonalnie odniósł się do zleconego zadania. Wymiana mailowa była realizowana bez opóźnień, mogliśmy liczyć na natychmiastowe reakcje, również w sytuacjach trudnych. Możliwość konsultacji z ekspertami dawała poczucie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości wsparcia. Zespół PORAJ wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz wyczuciem w działaniach na rzecz zastrzeżenia znaku towarowego firmy.

dr Paulina Gołaska
Centrum Wspierania Relacji

Od dłuższego czasu współpracujemy z Kancelarią Poraj wspólnie wspierając naszych klientów w procesie pozyskiwania dofinansowania ze środków UE. Nasz zakres współpracy opiera się na aspektach związanych z objęciem ochroną własności intelektualnej rozwiązań opracowywanych przez naszych klientów, a których wdrożenie ma podlegać dofinansowaniu.

Współpracujemy także w obszarze badania stanu techniki, co jest niezbędne w procesie ubiegania się o dofinansowanie w projektach badawczo-rozwojowych.

Zespół ekspertów Kancelarii Poraj wykazuje się we współpracy pełną wiedzą, doświadczeniem, profesjonalizmem i zaangażowaniem w obsługę naszych klientów. Tym samym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy.

Jakość usług świadczonych przez Kancelarię Poraj jest godna polecenia i rekomendacji obecnym i przyszłym klientom oraz partnerom.

Ksenia Kosiak
Prezez Zarządu Komlementariusza, ECDF Dotacje

Współpraca z Kancelarią Poraj w zakresie uzyskania praw ochronnych z zakresu prawa własności intelektualnej przebiegała pomyślnie. Niezmiennie okazywano nam zainteresowanie, zaangażowanie oraz niejednokrotnie proponowano rozwiązanie problemów w różnych kwestiach. Wobec powyższego polecamy usługi kancelarii Poraj innym firmom.

Przemysław Makowiak
Członek Zarządu Pol-Mak

Zespół ekspertów Poraj wykonywał zlecenie z zakresu wyceny znaków towarowych Jaxon posiadanych i wykorzystywanych przez nasze przedsiębiorstwo. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz dogłębna analiza sytuacji prawnej i rynkowej.

Andrzej Podeszwa
właściciel Jaxon

Kancelaria Poraj od roku 2001 rzetelnie wspiera nas w uzyskaniu praw ochronnych z zakresu własności intelektualnej. Zapewnia wsparcie połączone ze znajomością specyfiki naszej branży. Wszelkie usługi świadczone przez Kancelarię są na najwyższym poziomie w oparciu o wiedzę, doświadczenie i niezbędne kompetencje. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako doskonałego partnera biznesowego.

Konimpex sp. z o.o.

Bardzo dziękujemy za profesjonalną prezentację i ciekawą prelekcję na temat własności intelektualnej. Myślę, że będziemy się jeszcze do Państwa zwracać o poradę, pomoc i współpracę, i „po znajomości” znajdziecie jeszcze Państwo czas dla naukowców.

Prof. dr hab. Małgorzata Jędryczka
Z-ca Dyrektora ds. Naukowych
Instytut Genetyki Roślin PAN

Dziękujemy za sprawną obsługę podczas rejestracji naszego znaku towarowego.

Tomasz Zieliński
Contino.pl

Zespół ekspertów z Kancelarii Poraj bardzo profesjonalnie i sprawnie przeprowadził na nasze zlecenie proces rejestracji w Urzędzie Patentowym znaku towarowego naszych zmiękczaczy i filtrów wody – Water Technic. Doradcy firmy byli bardzo pomocni i zaangażowani przez cały czas współpracy. Wykonali więcej zadań, niż oczekiwaliśmy. Ich działania wykraczały poza szablonowe podejście, otrzymaliśmy też dodatkowe wsparcie i odpowiedzi na pytania luźno związane ze sprawą. W przyszłości chętnie ponownie skorzystamy z usług Kancelarii Poraj i szczerze polecamy ofertę Kancelarii wszystkim zainteresowanym firmom i osobom.

Łukasz Tabin
Właściciel firmy Technika Wody

Zdecydowałem się na współpracę z Kancelarią Poraj między innymi w zakresie uzyskania praw ochronnych do własności intelektualnej.
Jestem zadowolony z przebiegu naszej współpracy, podczas której Kancelaria wykazywała należyte zaangażowanie, rzetelność i inicjatywę.
Mogę śmiało polecić usługi Kancelarii Poraj wszystkim tym, którym zależy na spersonalizowanym podejściu do problemu i fachowej pomocy.

Tomasz Desko
Prezes Grupy Mo Sp z o.o.

W imieniu Demiug Spółka z o.o. Spółka komandytowa z satysfakcją stwierdzam, że zespół spółki Poraj Kancelaria Prawno-Patentowa Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dokonał wyceny znaku towarowego firmy „Demiurg”.

Świadczona usługa zrealizowana została w sposób rzetelny przy pełnym wykorzystaniu przedstawionych materiałów oraz w oparciu o wnikliwą analizę rynku. Dodatkowo wskazać należy, że współpraca z Kancelarią była merytoryczna i partnerska. Wobec powyższego Demiurg Sp. z o.o. Sp. komandytowa rekomenduje Kancelarię jako kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Bartosz Kaczmarek
Prokurent Demiurg Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Drukarnia Interak Sp z o.o. od wieku lat współpracuje z Kancelarią Prawno-Patentową Poraj w zakresie ochrony własności intelektualnej: znaków towarowych i patentów.

Kancelarię cenimy za wysoki poziom i kompleksowość doradztwa, zrozumienie naszych potrzeb i terminową realizację projektów, dlatego z przyjemnością rekomendujemy kancelarię Poraj jako rzetelnego Partnera.

Magdalena Geremek
Członek Zarządu Drukarnia Interak Sp z o.o.
karo

Kancelaria Poraj jest naszym długoletnim opiekunem w sprawach ochrony znaków towarowych oraz kompleksowego prowadzenia spraw spornych dotyczących ochrony naszych znaków. Cenimy doskonały kontakt i współpracę w rodzinnej atmosferze, które w połączeniu z rzetelnością i profesjonalizmem Zespołu, prowadzą, za każdym razem, do szczęśliwego i satysfakcjonującego naszą Spółkę zakończenia. Dla naszej Spółki wartością jest również otwartość, komunikatywność, dostępność i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości prawa z zakresu własności intelektualnej. Polecam Kancelarię Poraj jako godną zaufania.

Waldemar Hojka
Prezes Zarządu Karo Sp. z o.o.
bbi

Eksperci Kancelarii Poraj wykonali analizę sytuacji prawnej i rynkowej serii znaków towarowych BBI oraz udzielili rekomendacji dotyczących sposobu korzystania i zarządzania nimi.

Zlecone prace zostały wykonane rzetelnie, w wyznaczonym terminie i z należytą starannością. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny, dogłębna analiza sytuacji prawnej i rynkowej stosowania ww. znaków oraz znajomość uwarunkowań i metod wyceny wartości niematerialnych.

Paweł Turno
Prezes Zarządu BB Investment S.A.

Na początku 2020 roku GRATA International rozpoczęła współpracę z kancelarią PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa (Poznań) w charakterze zewnętrznego konsultanta w zakresie obsługi prawnej działalności firmy.

W ramach tej współpracy Kancelaria PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa zapewniła wysoko wykwalifikowaną pomoc prawną w uzyskaniu ochrony prawnej na międzynarodowy znak towarowy „G GRATA” w Polsce w zakresie obsługi prawnej. Dzięki szybkiej i wysokiej jakości pracy zespołu PORAJ Kancelarii Prawno-Patentowej pod kierownictwem rzecznika patentowego Uladzimira Cybulki udało nam się skutecznie odwołać od decyzji Urzędu Patentowego RP o odmowie rejestracji znaku G GRATA w rejestracji międzynarodowej.

Biorąc pod uwagę osiągnięte wyniki, kancelaria GRATA International wyraża wdzięczność zespołowi PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa za udzielenie wysoko wykwalifikowanej i kompetentnej obsługi prawnej.

Mając na uwadze owocną współpracę, Międzynarodowa Kancelaria GRATA rekomenduje Kancelarię PORAJ Kancelaria Prawno-Patentowa jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę prawnego.

 

At the beginning of 2020, GRATA International started cooperation with PORAJ as an external consultant in the field of legal services for the company’s operations.

As part of this cooperation, PORAJ Patent Office has provided highly qualified legal assistance in obtaining legal protection for the international trademark „G GRATA” in Poland in the field of legal services. Thanks to the fast and high-quality work of Poraj team led by the patent attorney Uladzimir Cybulka, we were able to successfully appeal against the decision of the Polish Patent Office to refuse to register the G GRATA mark in international registration.

Taking into account the results achieved, GRATA International law firm expresses its gratitude to the PORAJ team for providing highly qualified and competent legal services.

Bearing in mind the fruitful cooperation, the International Law Firm GRATA recommends PORAJ Patent Office as professional and reliable legal advisor.

Tulegenova G.B.
G GRATA Law Firm LLP

Kancelaria Poraj jest naszym długoletnim opiekunem w sprawach ochrony znaków towarowych oraz kompleksowego prowadzenia spraw spornych dotyczących ochrony naszych znaków. Cenimy doskonały kontakt i współpracę w rodzinnej atmosferze, które w połączeniu z rzetelnością i profesjonalizmem Zespołu, prowadzą, za każdym razem, do szczęśliwego i satysfakcjonującego naszą Spółkę zakończenia. Dla naszej Spółki wartością jest również otwartość, komunikatywność, dostępność i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości prawa z zakresu własności intelektualnej. Polecam Kancelarię Poraj jako godną zaufania.

Waldemar Hojka
Prezes Zarządu Karo Sp. z o.o.

Eksperci Poraj wykonali analizę sytuacji prawnej i rynkowej serii znaków towarowych BBI oraz udzielili rekomendacji dotyczących sposobu korzystania i zarządzania nimi.

Paweł Turno
Prezes Zarządu BB Investment S.A.

Kancelaria Poraj od roku 2001 rzetelnie wspiera nas w uzyskaniu praw ochronnych z zakresu własności intelektualnej. Zapewnia wsparcie połączone ze znajomością specyfiki naszej branży. Wszelkie usługi świadczone przez Kancelarię są na najwyższym poziomie w oparciu o wiedzę, doświadczenie i niezbędne kompetencje. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako doskonałego partnera biznesowego.

Konimpex sp. z o.o.

Pani Anna Cybulka została wpisana na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Z upoważnienia Piotr Majchrzak
Wiceprezes Sądu Okręgowego

Współpraca naszej firmy z Kancelarią Prawno-Patentową Poraj trwa nieprzerwanie od 2014 roku. Specjaliści z Kancelarii dokonali wielu zgłoszeń patentowych, a także przeprowadzili szereg badań zdolności patentowej. Kancelaria sprawuje bieżącą ochronę nad wszystkimi naszymi zgłoszeniami, które uzyskały prawo ochronne. Współpraca z Kancelarią jest dla nas w pełni satysfakcjonująca i wysoce profesjonalna, co podkreśla tym samym fakt, że potrafi sprostać naszym wymaganiom, uwzględniającym wszystkie nasze potrzeby.
Mając na uwadze powyższe, z pełnym przekonaniem, rekomendujemy Kancelarię Poraj jako firmę rzetelną, profesjonalną i biegłą w zakresie prowadzonej działalności oraz godnego zaufania Partnera biznesowego.

Filip Rogiewicz
Członek Zarządu Protim Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
chyba największą rekomendacją i dowodem na to, że praca z Państwem jest na najwyższym poziomie, jest właśnie to, że pracujemy ze sobą od prawie 30 lat ?

Paweł Gaj
Trade Marketing, VOX

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S. A. współpracują z kancelarią Poraj od początku jej istnienia, czyli od 1991 roku. Lata te zaowocowały rejestracją blisko stu znaków towarowych.

Wieloletnia współpraca daje naszej firmie gwarancję pomocy w sytuacji:

  • sporu – gdy pojawi się naruszające prawa ochronne Herbapolu oznaczenie na rynku (konieczność unieważnienia znaków kolizyjnych przez UPRP, EUIPO);
  • sporu sądowego dotyczącego naruszeń praw ochronnych znaków towarowych Herbapol;
  • doradztwa w zakresie umów, w tym licencji;
  • doradztwa strategicznego z zakresu praw własności intelektualnej.

Wysoko cenimy wszechstronne wsparcie i profesjonalną pomoc Zespołu Poraj.

Co więcej, za każdym razem, powierzając Kancelarii w opiekę nowy znak towarowy, mamy pewność, nie tylko kompetentnego, ale również twórczego podejścia do zadania.

Ewa Stolecka
PZZ Herbapol S.A.

Od dłuższego czasu współpracujemy z Kancelarią Poraj wspólnie wspierając naszych klientów w procesie pozyskiwania dofinansowania ze środków UE. Nasz zakres współpracy opiera się na aspektach związanych z objęciem ochroną własności intelektualnej rozwiązań opracowywanych przez naszych klientów, a których wdrożenie ma podlegać dofinansowaniu.

Współpracujemy także w obszarze badania stanu techniki, co jest niezbędne w procesie ubiegania się o dofinansowanie w projektach badawczo-rozwojowych.
Zespół ekspertów Kancelarii Poraj wykazuje się we współpracy pełną wiedzą, doświadczeniem, profesjonalizmem i zaangażowaniem w obsługę naszych klientów. Tym samym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy.

Jakość usług świadczonych przez Kancelarię Poraj jest godna polecenia i rekomendacji obecnym i przyszłym klientom oraz partnerom.

Ksenia Kosiak
Prezez Zarządu Komlementariusza, ECDF Dotacje

Niezmiernie miło mi przekazać, iż Pan Uladzimir Cybulka został wpisany na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Z upoważnienia Piotr Majchrzak
Wiceprezes Sądu Okręgowego

Współpraca z Kancelarią PORAJ była bardzo dobrym doświadczeniem dla Centrum. Zespół ekspertów szybko, merytorycznie i profesjonalnie odniósł się do zleconego zadania. Wymiana mailowa była realizowana bez opóźnień, mogliśmy liczyć na natychmiastowe reakcje, również w sytuacjach trudnych. Możliwość konsultacji z ekspertami dawała poczucie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości wsparcia. Zespół PORAJ wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz wyczuciem w działaniach na rzecz zastrzeżenia znaku towarowego firmy.

dr Paulina Gołaska
Centrum Wspierania Relacji

Zdecydowałem się na współpracę z Kancelarią Poraj między innymi w zakresie uzyskania praw ochronnych do własności intelektualnej.
Jestem zadowolony z przebiegu naszej współpracy, podczas której Kancelaria wykazywała należyte zaangażowanie, rzetelność i inicjatywę.
Mogę śmiało polecić usługi Kancelarii Poraj wszystkim tym, którym zależy na spersonalizowanym podejściu do problemu i fachowej pomocy.

Tomasz Desko
Prezes Grupy Mo Sp z o.o.

Kancelaria Poraj, z którą współpracujemy od 2006 roku, zapewnia bezpieczeństwo prawno-patentowe licznym znakom słownym oraz słowno-graficznym Grecos Holiday.
Wysoko cenimy specjalistyczną wiedzę rzeczników patentowych, profesjonalizm i staranność świadczonych usług oraz ich terminowość. Zaangażowanie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, świetna, bieżąca komunikacja to cechy Zespołu Poraj.
Możemy rekomendować Kancelarię jako godnego i rzetelnego partnera biznesowego, dziękując jednocześnie za owocny przebieg dotychczasowej współpracy.

Filip Rogiewicz
Członek Zarządu Protim Sp. z o.o.

Specjaliści z Kancelarii Poraj przeprowadzili szkolenia dla doktorantów w ramach programu BIO-TALENT na temat „Overview of Intellectual Property Rights” w Instytucie Genetyki Roślin, PAN.

Paweł Gaj
Trade Marketing, VOX