Kancelaria Poraj w Czasie Koronowirusa - Poraj Kancelaria Prawno-Patentowa

Kancelaria Poraj w Czasie Koronowirusa

Szanowni Państwo,

czas kwarantanny również w naszej kancelarii jest szczególny, ponieważ działamy oczywiście zdalnie, zgodnie z zaleceniami, przestrzegając wszystkich norm bezpieczeństwa.

Zabezpieczamy terminy sądowe i sporne z  co najmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem.  Rozprawy w marcu zostały odroczone, jednak wszystkie terminy pozostały aktualne. 


Nasza Kancelaria jest przygotowana do pracy także w trybie zdalnym, wszelkie akta mamy w również w formie elektronicznej; 
Od wielu lat zgłaszamy i prowadzimy sprawy sporne w trybie  elektronicznym (w różnych systemach, z podpisami kwalifikowanymi, z profili zaufanych – w zależności od kraju i systemu, w różnych strefach czasowych. Znamy te systemy wraz  z ich mocnymi i słabymi  stronami więc na szczęście okres kwarantanny nie zmienia nic w naszych działaniach dla Klientów. 

 
Będziemy wdzięczni za nie pozostawianie decyzji na ostatni moment.  W razie kłopotów decyzyjnych (brak osób, dokumentów, komunikacji czy decyzji)  prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.  
W kancelarii zawsze jest osoba dyżurna, prosimy jednak o  załatwianie spraw zdalnie i  umawianie spotkań  tylko w naprawdę niezbędnych przypadkach. 

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem na telekonferencji, odpiszemy na maile,
porozmawiamy na whats-up lub przez telefon.  
Poniżej podajemy aktualne dane kontaktowe pod którymi jesteśmy dostępni od  9:00-17:00 
tel 605 306 405
e-mail: kancelaria@poraj.com
messenger / facebook: przepis na patent

Życzymy zdrowia i powodzenia w tym trudnym dla wszystkich czasie!

Zespół Kancelarii Poraj