PL EN DE BY RU
Strona główna / Usługi / NIEUCZCIWA KONKURENCJA

NIEUCZCIWA KONKURENCJA

Co jest czynem nieuczciwej konkurencji? Jak się przed nimi chronić? Jak działać by nie naruszać cudzych praw? Wprowadzające w błąd oznaczanie przedsiębiorstwa lub towarów albo usług,    naśladownictwo produktów, jeżeli może wprowadzić klientów w błąd co do tożsamości producenta lub produktu, naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, nieuczciwa lub zakazana reklama to tylko przykładowe czyny nieuczciwej konkurencji.
 

Realia rynkowe jednoznacznie potwierdzają, iż niestety nie zawsze zasada konkurowania w zgodzie z dobrymi obyczajami jest przez przedsiębiorców respektowana.

Zespół naszej kancelarii patentowej troszczy się aby z jednej strony doradzać jak prowadzić działalność zgodnie z zasadami uczciwej konkurencji, z drugiej pomagamy chronić przed czynami nieuczciwej konkurencji, podmiotów konkurencyjnych, w tym naśladujących produkty w sposób niedozwolony.

Pomagamy w negocjacjach, rozmowach ugodowych, przygotowujemy wszechstronne opinie porównawcze produktów czy oznaczeń.

Prowadzimy od lat skutecznie procesy sądowe w zakresie dochodzenia roszczeń z nieuczciwej konkurencji, pomagamy w zbieraniu materiałów do procesów w tym dowodów, służymy pomocą w opiniach i analizach porównawczych.


na górę
Jesteśmy na Google+
Google+