PL EN DE BY RU
Strona główna / Usługi / BADANIA PATENTOWE

BADANIA PATENTOWE

W myśl zasady „informacja to klucz do sukcesu” poszukujemy, zbieramy i analizujemy dla Państwa informacji dot. zgłaszanych praw przez konkurencyjne podmioty, rozwiązań alternatywnych, śledzimy tendencje dla danych produktów.

Badania są prowadzone w odniesieniu do różnych terytoriów od Polski, poprzez Unię Europejską aż po cały świat. Badania prowadzimy w oparciu o paletę różnorodnych baz od urzędowych po prywatne. 

Oprócz standardowych badań jak stanu techniki  dla poszczególnych rozwiązań (wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe), zdolności ochronnej znaków towarowych (w tym porównywania wybranych znaków wcześniejszych ze zgłaszanym) w Polsce, Unii, na świecie,  prowadzimy badania podmiotowe i mieszane, dopasowując zakres badań do celu i potrzeby klienta. Opiniujemy projekty na tle wcześniejszych praw.

Prowadzimy  zaawansowane badanie możliwości wystąpienia kolizji znaków towarowych na terytorium większości państw europejskich, przeszukiwanie Internetu lub publikacji w celu znalezienia potencjalnych naruszeń znaków towarowych lub wyszukiwanie dowodów używania znaków towarowych na potrzeby postępowań spornych, badania  kolizji znaków towarowych z nazwami przedsiębiorstw i innymi oznaczeniami itp. Pomagamy również w określeniu lub sprecyzowaniu zakresu prowadzonych poszukiwań.


na górę
Jesteśmy na Google+
Google+