Dla kogo

Fotograf

Reżyser

działy marketingu

muzyk

Programista

Pisarz

dziennikarz

agencja
kreatywna

agent importer

architekt projektant

Korzyści

Ochrona Twojej Pracy

przed nieuprawnionym wykorzystaniem. Chroń swój utwór.

Budowanie własnej marki

Twój utwór promuje Twoją markę na rynku.

Korzyści finansowe

Dobrze skonstruowane umowy pozwolą ci bez ryzyka czerpać zyski ze swojej pracy.

Zaopiekujemy się

Twoim utworem na wszystkich etapach: od odpowiednio skonstruowanych umów do ochrony Twoich praw na rynkach międzynarodowych.

Opłaty

Koszt umowy jest ustalany indywidualnie, zależnie od jej charakteru i komplikacji.

zaufali nam

Magdalena KowalakPrezes Zarządu Stary Browar, Dyrektor Finansowy
Read More
Zespół ekspertów Kancelarii Poraj rzetelnie i z należytą starannością realizował zlecenie z zakresu wyceny grupy znaków towarowych Stary Browar.
Andrzej PodeszwaWłaściel Jaxon
Read More
Zespół ekspertów Poraj wykonywał zlecenie z zakresu wyceny znaków towarowych Jaxon posiadanych i wykorzystywanych przez nasze przedsiębiorstwo. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz dogłębna analiza sytuacji prawnej i rynkowej.
Prezes ZarząduApart
Read More
Zespół ekspertów Kancelarii Poraj rzetelnie i z należytą starannością realizował nasze zlecenia uzyskania praw ochronnych z zakresu własności intelektualnej. Świadczone usługi charakteryzował wysoki poziom merytoryczny oraz indywidualna analiza sytuacji prawnej i rynkowej.
Paweł TurnoPrezes Zarządu BB Investment S.A.
Read More
Eksperci Poraj wykonali analizę sytuacji prawnej i rynkowej serii znaków towarowych BBI oraz udzielili rekomendacji dotyczących sposobu korzystania i zarządzania nimi.
Z upoważnienia Piotr Majchrzak, Wiceprezes Sądu Okręgowego
Read More
Pani Anna Cybulka została wpisana na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Z upoważnienia Piotr Majchrzak, Wiceprezes Sądu Okręgowego
Read More
Pan Uladzimir Cybulka został wpisany na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Dr Anna Stachowiak-SzrejbowskaBIOTALENT WP4 leader
Read More
Specjaliści z kancelarii Poraj przeprowadzili szkolenie dla doktorantów w ramach programu BIO-TALENT na temat "Overview of Intellectual Property Rights" w Instytucie Genetyki Roślin, PAN.
Ewa StoleckaPZZ Herbapol S.A.
Read More
Wieloletnia współpraca z Kancelarią Poraj daje naszej firmie gwarancję pomocy w sytuacji: sporu - gdy pojawi się oznaczenie naruszające prawa Herbapolu; sporu sądowego; naruszeń praw ochronnych znaków; doradztwa w zakresie umów i licencji; doradztwa strategicznego z zakresu praw własności intelektualnej.
Konimpex Sp. z o.o.
Read More
Kancelaria Prawno-Patentowa Poraj od roku 2001 rzetelnie wspiera nas w uzyskaniu praw ochronnych z zakresu własności intelektualnej. Zapewnia wsparcie prawne połączone ze znajomością specyfiki naszej branży. Wszelkie usługi świadczone przez Kancelarię realizowane są na najwyższym poziomie w oparciu o wiedzę, doświadczenie i niezbędne kompetencje. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako doskonałego partnera biznesowego.
Ksenia KosiakECDF Dotacje
Read More
Od lat współpracujemy z Kancelarią Poraj wspierając naszych Klientów w procesie ochrony własności intelektualnej rozwiązań, których wdrożenie ma podlegać dofinansowaniu ze środków UE. Zespół Kancelarii wykazuje się profesjonalizmem, doświadczeniem i zaangażowaniem, dlatego rekomendujemy Poraj obecnym i przyszłym Klientom i Partnerom.
Joanna CiemnyGrecos Holiday
Read More
Kancelaria Poraj, z którą współpracujemy od 2006 roku, zapewnia bezpieczeństwo prawno-patentowe znakom słownym i słowno-graficznym naszej firmy. Rekomendujemy Kancelarię jako godnego i rzetelnego partnera biznesowego, dziękując jednocześnie za owocny przebieg dotychczasowej współpracy.
Filip RogiewiczCzłonek Zarządu PROTIM Sp. z o.o.
Read More
Współpraca naszej firmy z Kancelarią trwa nieprzerwanie od 2014 roku. Kancelaria sprawuje bieżący monitoring znaków i wynalazków, które uzyskały prawa ochronne. Współpraca z Kancelarią jest dla nas w pełni satysfakcjonująca, a Zespół potrafi sprostać naszym wymaganiom i potrzebom.
Paweł GajTrade Marketing, VOX
Read More
Szanowni Państwo, chyba największą rekomendacją i dowodem na to, że praca z Państwem, jest na najwyższym poziomie, jest właśnie to, ze pracujemy ze sobą od prawie 30 lat 🙂
Previous
Next

Kontakt

Joanna Gwiazdowska

Radca Prawny

 

Zadzwoń : +48 61 843 21 00

Adres e-mail : jgwiazdowska@poraj.com