PL EN DE BY RU
Strona główna / O nas

KANCELARIA PATENTOWA PORAJ W POZNANIU – O NAS

Ochrona własności intelektualnej to szeroka dziedzina,która daleko wykracza poza suche regulacje prawne. Aby w pełni wspierać naszych Klientów jako Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ staramy się więc poznawać aspekty innowacyjnych technologii, szeroko pojętego wzornictwa czy marketingu, bez znajomości których nie da się skutecznie dochodzić praw w dzisiejszym obrocie handlowym.  

Wierzymy, że najlepsze skutki przynosi praca interdyscyplinarnych zespołów, dlatego taki tworzymy. Nie bazujemy na schematach jednej dziedziny: ułatwia nam to szukanie prostych i trafnych rozwiązań. Mając wieloletnie doświadczenie pracy w świecie zmieniających się technologii i trendów wciąż pamiętamy o tym do czego zobowiązuje tradycja.

Kancelaria Poraj została założona w roku 1991 przez rzecznika patentowego Jerzego Chrzanowskiego,  który w przemianach zachodzących w Polsce  i na świecie w latach dziewięćdziesiątych dostrzegł zbliżające się zapotrzebowanie na rzetelną wiedzę z zakresu ochrony własności intelektualnej.  Od początku swego istnienia Kancelaria bardzo dynamicznie i twórczo  podchodzi  do problemów Klientów oraz oczekiwań rynku. Wyznajemy motto:  „kto się nie rozwija ten się cofa”.  Nieustannie się rozwijamy, uczestnicząc jak i prowadząc zajęcia, warsztaty czy wykłady.

Dziś nasza kancelaria patentowa szczyci się ogromnym dorobkiem o czym świadczy nie tylko znaczna ilość uzyskanych praw wyłącznych, ale przede wszystkim zakończone z sukcesem sprawy sporne dotyczące naruszania praw własności intelektualnej.  

Zespół Kancelarii wyznaje zasadę dobierania optymalnych rozwiązań oraz kompleksowego podejścia do problemów naszych Klientów.  Oferujemy szeroką paletę możliwych do wykorzystania instrumentów: od wszelkiego typu badań patentowych,  poprzez uzyskiwanie  praw wyłącznych w Polsce i na świecie oraz doradztwo i wycenę dóbr niematerialnych, a kończąc na obronie posiadanych przez Państwa praw w sprawach spornych.  Dla Państwa wygody oferujemy również pakiet usług dodatkowych jak obróbki grafiki wg standardów urzędów patentowych, poszukiwania w archiwach i bibliotekach, czy tłumaczenia. Nasza firma opracowała też własny unikatowy półautomatyzowany system pozwalający bezbłędnie i terminowo utrzymywać w mocy prawa własności przemysłowej.

Proponujemy Państwu współpracę opartą na rzetelności, trafności, prostocie – po prostu na pomyśle dopasowanym do Państwa.


na górę
Jesteśmy na Google+
Google+